Yetkinlik Olcumleme Testleri

Yetkinlik Ölçme Testleri (online) hem seçme/yerleştirme sürecinizde hem de mevcut personelin konumlandıırlması ve gelişim planlamasında kullanılabilecek pratik ve uygun bir araçtır.  Ölçümlenecek yetkinlikler kuruma ve/veya pozisyona göre belirlenir ve ilgili test kuruma özel dizayn edilir. İdeal Profile göre de karşılaştırılır ve raporlanır. 

Bu testler adayların da erişebileceği web veya ıntranet ortamlarda dizayn edilir. Sonuçlar; kurum puan olarak isterse hemen  kendisi alabilir ve/veya detaylı bireysel rapor istenirse arche tarafından hazırlanarak kuruma bireysel ve genel olarak sunulur.

Özellikle birden fazla aday işe alımı veya ilanlara çok sayıda başvuru olması durumunda, seçme-eleme anlamında önemli ve adil bir araçtır. Personel Değerlendirmelerinde ise mülakatları veya değerlendirme merkezi uygulamalarını destekleyen pratik bir araçtır.

Lütfen bilgi alınız ; info@archeik.com

 

 
     
 
Kurumların kendi temelinde yatan özünü keşfedebilmeleri,gelişimleri için; Arche Danışmanlık olarak, özgün çözümlerle, optimum maliyet ve süre ile fikirlerini hayata geçirmeyi sağlıyoruz..
 
 
© Copyright 2014 Arche İnsan Kaynakları Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti., All Rights Reserved.
Designed by nosample solutions
Bizi Takip Edin: