Biz ?

''Kurumunuza özel - terzi işi - çözümler için varız''

 

Arche İnsan Kaynakları ; İş hayatında masanın her iki yönünü de iyi bilen, tercrübeli yönetici profesyonel danışmanlardan oluşur. Yaşam ve iş tecrübelerimizi sizlerle paylaşma motivasyonu ile projelendirilmiş ve 2009 yılında hayata geçmiştir. Tüm İnsan Kaynakları Süreçleri, Müşteri İlişkileri, Satış Planlama, Finans ve Eğitim Uzmanları'ndan oluşan tecrübeli danışman Kadromuz ile Projelerde ve Eğitimlerde gelişerek yol alıyoruz. 

 

Arche İK sadece bilinen ve mevcut uygulamaları kullanmaz, araştırmalar ve testler yaparak yeni araçlar, sistemler de geliştirir.  Kuruma özel Yetkinlik Modelleri, Yetkinlik Testleri, Degerlendirme Merkezi Özel Araçlarını, Gelişim Akademi Programlarını, Online Eğitim Ölçme Sistemlerini bunlara örnek olarak verebiliriz.

 

Özellikle Kargo ve Lojistik, Bankacılık, Perakende, Tekstil, Enerji, Üretim, İlaç ve Hizmet sektörlerine yönelik kendi bilgi birikimlerimizi de sunabileceğimiz, yöneticilerin ve İnsan Kaynakları profesyonellerinin hayatını kolaylaştıracak özel proje, uygulama, eğitim ve gelişim fırsatları sunan uzman bir  ekibe sahibiz.

 

Her projede sorumlu bir proje lideri danışmanımız olur ve o proje için  Genel Müdürümüz ilgili proje danışmanımızdır.

Eğlenerek ve keyif alarak, en zorlu proje ve eğitimleri, zamanında ve uzmanlıkla yapmak prensibimizdir.  Bizimle yol alan tüm müşterilerimizin de bu enerjiyi hissettiklerine eminiz ...

 

 
     
 
Kurumların kendi temelinde yatan özünü keşfedebilmeleri,gelişimleri için; Arche Danışmanlık olarak, özgün çözümlerle, optimum maliyet ve süre ile fikirlerini hayata geçirmeyi sağlıyoruz..
 
 
© Copyright 2014 Arche İnsan Kaynakları Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti., All Rights Reserved.
Designed by nosample solutions
Bizi Takip Edin: